Výroba komplexních obalů

Vývoj a výroba složitějšíchb obalů s vyšší přidanou hodnotou pro automobilový a elektrotechnický průmysl  představuje jednu z nejsložitějších oblastí průmyslového balení. 

Klíčovou součástí výrobního závodu je designerské centrum se zkušeným týmem obalových designérů. Zde vznikají návrhy, výkresy a prototypy všech náročnějších obalů a to nejen v rámci automomobilového a elektrotechnického průmyslu.

Na základě výkresů a otestovaných vzorků následně vyrábíme série obalů - boxy a přepravky, fixace, rastry, kovové konstrukce, šité vložky, laminované sáčky a mnoho dalších typů.

Vlastníme mnoho výrobních technologií na zpracování obalových materiálů, především dutinkového propylenu, pěnového polyetylenu, textilií a kovu. Dále máme k dispozici výsekové stroje, laminační linku, plotter, flexotiskový a termotiskový stroj, šicí dílnu atd.

Výrobní závod je certifikován dle ČSN EN ISO 9001:2009 a jsme členem Systému srdruženého plnění EKO-KOM.

 

Bohaté zkušenosti, široký sortimentu materiálů, špičková technologie a především naši kvalifikovaní specialisté vytváří ideální prostředí pro komplexní řešení obalových potřeb našich zákazníků.

Výrobní závod  Vývoj obalů  Naše obaly