Výroba kartonáže

Výrobní závod byl založen v roce 1992 a od roku 2012 je členem Skupiny TART. Svým výrobním programem se zaměřuje na zpracování a výrobu obalů z vlnité lepenky.

Neustále rozšiřujeme a investujeme do výrobních zařízení, abychom pokryli veškeré požadavky našich zákazníků na kartonové obaly. Disponuje několika stroji pro automatickou výrobu kartonáže různých velikostí a tvarů a to i včetně potisku. Dále jsou zde výsekové automaty, šicí a lepicí stroje nebo moderní plotter. Pro náročnou kompletaci unikátních obalů využíváme pracoviště s vysokým podílem ruční práce.

Díky zkušenému týmu zaměstnanců, vlastnímu vývoji a špičkové výrobní technologii tak můžeme našim zákazníkům nabídnout kompletní sortiment kartonáže. Od standardních krabic, přes složitější obaly vycházející z katalogu kartonových obalů FEFCO, až po unikátní řešení vyvíjené a vyráběné přímo na míru pro konkrétního zákazníka.

Výrobní závod je certifikován dle standardů ISO 9001 a ISO 14001.

 

Kartonové obaly neboli obaly z vlnité lepenky, jsou nejrozšířenějším obalem používaným po celém světě. A v našem výrobním závodě jim opravdu rozumíme!

Výrobní závod  O kartonáži  Naše produkty