Stretch fólie

Fixační neboli stretch fólie jsou nenahraditelný pomocník při fixování palet se zbožím. V naší nabídce najdete kompletní sortiment stretch fólií pro ruční i strojní balení. Stretch fólie jsou vyráběny pod naší privátní značkou T-Flexi a můžeme tak garantovat jejich kvalitu. Klíčovými parametry fixačních fólií jsou tloušťka (v micronech) a průtažnost (v procentech). A velmi důležité je i použitý materiál a výrobní technologie. 

 

Jak na stretch?

Když dva dělají totéž, není to totéž! A u stretch fólií to platí také. Současný trend při výrobě stretch fólií je snižování tlouštky při zvyšování pevnosti za pomocí moderních technologií, které skládají výslednou fólii z jednotlivých mikrovrstev. Použitím těchto tenčích fólií tak dosáhnete perfektně zafixované zboží při výrázném snížení množství použitého materiálu a tím pádem i nákladů na balení. 

 

Nevíte jakou stretch fólii použít? Nevíte, zda se Vám vyplatí investovat do ovinovacího stroje? Na základě měření a zkoušek Vám naši odborníci navrhnou tu správnou stretch fólii, která maximalizuje úspory na balení.

Stretch fólie Jak na stretch fólie?